kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

GOTOWA DIETA
I PRZEPISY DO THERMOMIXA

 

Każdy, kto ma Thermomix, ten wie, ile możliwości kulinarnych daje to jedno urządzenie. Czemu więc nie wykorzystasz tego do wprowadzenia zdrowych nawyków żywieniowych do swojego życia? Daję Ci 7-dniowy jadłospis, podzielony na 4 różne posiłki, a każdy z nich jest już wgrany w Thermomixa! To prosty, szybki i przyjemny sposób na zdrową dietę od zaraz!

 

Masz do wyboru różne warianty jadłospisu, różniące się kalorycznością diety. Przygotowałem dla Ciebie gotowe diety do Thermomixa, zaczynające się od 1400 kcal, aż po 3000 kcal. W rezultacie bez trudu wybierzesz taką opcję, która będzie dla Ciebie najlepsza.

W planie czeka na Ciebie przejrzysta lista zakupów z podziałem na rodzaj żywności (np. ryby i owoce morza, pieczywo, tłuszcze, nabiał). W ten sposób oszczędzisz mnóstwo czasu w sklepie i uchronisz się przed pokusami w postaci kupowania nieplanowanych, i niezdrowych przekąsek.

3

4

Dieta do Thermomixa jest bardzo prosta w użyciu. Nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy, aby robić zakupy czy planować i przyrządzać posiłki. W jadłospisie znajdziesz dokładny podział na makroskładniki i kaloryczność każdego posiłku oraz całej diety. 

Nie wiesz czego dokładnie Ci potrzeba?
Pozwól, że sprawdzimy to razem podczas darmowej konsultacji online!
Szacunowy czas konsultacji to około 20 minut

2

Jadłospisy są odpowiednie dla osób z PCOS, insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy czy Hashimoto. Posiłki są również zbilansowane pod kątem zachowania niskiego Indeksu Glikemicznego oraz Ładunku Glikemicznego. To sprawia, że dieta do Thermomixa może okazać się nie tylko sposobem na lepszą sylwetkę, ale również poprawę zdrowia!

1

JAK WYGLĄDA GOTOWA DIETA DO THERMOMIXA

WYBIERAM

kompletny plan żywienia
zdrowe przepisy do Thermomixa

DARMOWA

KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Thermomix ułatwia gotowanie, ale jeśli chcesz zadbać o zdrowie i sylwetkę, potrzebujesz również wsparcia dobrego dietetyka. Powyższa dieta łączy więc moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie dietetyczne z możliwościami tego nowoczesnego urządzenia. Efekty możesz poznać od zaraz!

Posiłki, które znajdziesz w jadłospisie, powstały na podstawie przepisów z Cookidoo – oficjalnej platformy z przepisami na Thermomix. Właśnie dlatego każde danie znajduje się już w Twoim urządzeniu, więc Twoim jedynym zadaniem jest zastosować się do proporcji, które przygotowałem dla Ciebie w jadłospisie.

+48 530 380 592

CENA:  49 PLN
CENA:  79 PLN