kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

INDYWIDUALNY PLAN ŻYWIENIOWY

 

Indywidualny plan żywieniowy obejmuje 7-dniowy jadłospis, który będzie dopasowany do Twoich upodobań smakowych, umiejętności kulinarnych oraz możliwości finansowych. Będzie on stworzony na podstawie szczegółowej ankiety, którą wyślę Ci, jeśli tylko zdecydujesz się na to rozwiązanie.

Dodatkowym bonusem są porady, jak wliczyć w dzienne zapotrzebowanie kaloryczne posiłki z aplikacji Pyszne.pl lub Uber Eats. W ten sposób możesz realizować indywidualny plan żywieniowy, nadal jedząc smaczne, zdrowe i ulubione dania!

Podam Ci konkretne i dobre rozwiązania, co zrobić, jeśli w danym dniu nie masz możliwości przygotowania posiłku. Spotkania z przyjaciółmi lub bliskimi nie będą dla Ciebie problemem!

3

4

Podzielę się z Tobą wskazówkami, co kupić w sklepie, kiedy musisz zastąpić posiłek z planu żywieniowego, gotowym daniem. W rezultacie zyskasz więcej elastyczności i swobody.

Nie wiesz czego dokładnie Ci potrzeba?
Pozwól, że sprawdzimy to razem podczas darmowej konsultacji online!
Szacunowy czas konsultacji to około 20 minut

2

W planie znajdziesz szczegółową instrukcję, korzystania z jadłospisu. Umieściłem w niej produkty zamienne, a także podpowiedzi, jak sobie radzić w wyjątkowych lub kryzysowych sytuacjach. Dzięki temu będziesz przygotowany na wszystko!

1

CO ZAWIERA PLAN ŻYWIENIOWY?

przydatne narzędzia i porady
7-dniowy jadłospis

DARMOWA

KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Indywidualny plan żywieniowy obejmuje również plik z raportem, który będziesz mógł uzupełnić po tygodniu korzystania z diety i wysłać go do mnie na maila. W ten sposób będę mógł wprowadzić ewentualne zmiany i poprawki w planie, aby było Ci jeszcze lepiej i wygodniej z niego korzystać!

WYBIERAM

Wycena indywidualna pod konsultacji

WYBIERAM

+48 530 380 592