kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

JADŁOSPIS DLA OSÓB, KTÓRE
NIE MAJĄ CZASU

 

Brak czasu to nie wymówka! Możesz dbać o zdrowie, realizować cele sylwetkowe i dobrze się odżywiać, nawet jeśli masz niewiele wolnego czasu. Przygotowałem dla Ciebie jadłospis dla zabieganych, w którym znajdziesz 7-dniowy plan żywienia z podziałem na 4 posiłki. Każdy posiłek zawiera przykładową godzinę spożycia, dokładną kaloryczność i wartość makroskładników, a także czas i sposób przygotowania!

Każdy posiłek zbilansowałem według zasad zachowania niskiego Indeksu Glikemicznego (IG) oraz Ładunku Glikemicznego (ŁG). Jadłospisy są również odpowiednie dla osób, zmagających się z Zespołem Policystycznych Jajników (PCOS), insulinoopornością, niedoczynnością tarczycy czy chorobą Hashimoto.

Przygotowałem dla Ciebie aż 9 opcji z różną kalorycznością diety. W efekcie wybierzesz ten wariant, który spełnia zapotrzebowanie Twojego organizmu i ułatwi Ci osiąganie celów. Czekają na Ciebie jadłospisy o wartości od 1400 kcal do 3000 kcal! Czy już wiesz, który z nich będzie dla Ciebie najlepszy?

3

4

Jadłospis składa się z 4 posiłków: śniadania, obiadu, przekąski i kolacji. Oczywiście, możesz je dowolnie zamieniać kolejnością, w zależności od własnych preferencji (np. kolacja na obiad, a przekąska na śniadanie). W opisie posiłku znajdziesz również proponowaną przeze mnie godzinę spożycia. Jadłospis jest charakterystyczny dla tradycyjnej diety, dlatego zawiera m.in.: mięso, ryby, jaja, nabiał, owoce i warzywa.

Nie wiesz czego dokładnie Ci potrzeba?
Pozwól, że sprawdzimy to razem podczas darmowej konsultacji online!
Szacunowy czas konsultacji to około 20 minut

2

Gotowy jadłospis jest bardzo czytelny. W planie znajdziesz ogólne podsumowanie jadłospisu, które możesz wydrukować i przykleić na lodówkę. Następnie każdy dzień jest skrupulatnie opisany pod kątem przyrządzania posiłków, potrzebnych składników, sposobu i czasu przygotowania, kaloryczności oraz makroskładników. Na końcu znajduje się również lista zakupów, podzielona na rodzaj produktów (np. nabiał, pieczywo, owoce i warzywa).

1

JADŁOSPIS DLA ZABIEGANYCH W PIGUŁCE

9 różnych opcji kaloryczności
gotowa dieta

DARMOWA

KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Dieta to styl życia, a ten jadłospis ułatwi Ci wprowadzić zdrowe nawyki w swoją codzienność.

Oto idealne rozwiązanie dla Ciebie, jeśli nie chcesz lub nie możesz poświęcać czasu na wymyślanie posiłków. Gotowa dieta składa się ze szczegółowego planu, który ułatwia planowanie i przyrządzanie dań oraz robienie zakupów.

WYBIERAM

CENA:  49 PLN
CENA:  79 PLN

+48 530 380 592