kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

KONSULTACJA

 

 

Konsultacja to czas, w którym możemy poruszyć każdy temat, związany z żywieniem, suplementacją, aktywnością fizyczyną oraz szeroko pojętym stylem życia. Z uwagą wysłucham Twoich potrzeb, a następnie podpowiem Ci, jak rozwiązać Twój problem.

Konsultacja trwa 60 minut. Po jej zakończeniu otrzymasz – w formie pisemnej – wszystkie zalecenia, które ustaliliśmy podczas rozmowy. 

Zinterpretuje Twoje wyniki badań, a następnie opracuje strategię  do Twojego stylu życia, stanu zdrowia i potrzeb organizmu. Po zapisaniu się na konsultację dostaniesz listę rzeczy które musisz mi wysłać przed rozmową.

3

4

Otrzymasz ode mnie konkretne i praktyczne wskazówki, które można od razu wdrożyć. W ten sposób – skutecznie – zaczniesz swoja drogę przez zdrowe życie! Ta forma nie obejmuje stałej współpracy – tutaj dostajesz wytyczne i sam pracujesz nad swoim celem.

2

Obliczymy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, a także dobierzemy najlepszą strategię żywieniową, dopasowaną do Twojego stylu życia, aktywności oraz osobistych preferencji.

1

DLACZEGO WARTO?

konsultacja dietetyczna
online lub osobiście
60 min

Zacznij działać!

WYBIERAM

CENA: 249 PLN

+48 530 380 592