kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

Współpraca

 

Współpraca jest najskuteczniejszą metodą osiągania sukcesu w procesie budowania lepszego zdrowia czy poprawie sylwetki. Jeśli tylko będziesz trzymał się wytycznych na pewno wspólnie dojdziemy do wymarzonego celu. Jest to forma współpracy abonamentowej która polega na regularnych spotkaniach na których będziemy omawiać pojawiające się problemy w całym procesie i opracowywać na bieżąco strategię na kolejne dni. Regularny kontakt ze mną pozwoli zminimalizować ilość popełnianych przez Ciebie błędów i zakorzeni mocne nawyki które zostaną z Tobą po zakończeniu naszej współpracy. Współpraca może trwać od 30 do 180 dni. Cena współpracy jest indywidualna.

Następnie umawiamy się na rozmowę na której omawiamy cały plan działania i wtedy nasza współpraca rusza. 

Jeśli zaakceptujesz moją ofertę po maxymalnie 5 dniach otrzymujesz wytyczne w formie pisemnej. 

3

4

Twoim zadaniem jest trzymać się planu który dla Ciebie przygotuje.

 

Moja osoba zawsze będzie na posterunku żeby wprowadzić potrzebne zmiany tak abyś trzymał się odpowiedniej drogi do osiągnięcia swojego celu. 

Po zapoznaniu się z przekazanymi przez Ciebie informacjami, kontaktuje się z Tobą i przedstawiam indywidualną ofertę oraz cenę współpracy. 

2

Zanim umówimy się na pierwszą rozmowę otrzymujesz ode mnie kwestionariusz i kilka zadań które musisz dla mnie zrobić. To proste rzeczy które przybliżą mi Twój problem i pokażą Twoje zaangażowanie. 

1

Jak wygląda współpraca?

konsultacja dietetyczna
online lub osobiście

Zacznij działać!

WYBIERAM

CENA: INDYWIDUALNIE

+48 530 380 592