+48 530 380 592

Dietetyk z pasji i powołania

 

Dietetyka jest moją pasją. Interesują mnie zagadnienia, dotyczące wpływu sposobu żywienia na metabolizm i zdrowie. Fascynują mnie zmiany w szlakach metabolicznych komórek, wynikające z określonego postępowania żywieniowego, aktualnego stanu zdrowia oraz przyjmowanych leków.

 

Jako dietetyk kliniczny uważam, że formułowanie zaleceń dietetycznych powinno opierać się na zrozumieniu przemian biochemicznych oraz procesów fizjologicznych, które u każdego pacjenta mogą mieć odmienny charakter, na co składa się wiele czynników.

 

Interesują mnie również zaburzenia hormonalne i ich wpływ na regulację przemian metabolicznych, a także możliwości dietoterapii takich zaburzeń. Zajmuje mnie również wsparcie dietetyczne podczas procesu terapeutycznego w leczeniu niepłodności.

Dietetyk kliniczny i Trener

 

Ukończyłem Krakowską Akademię, na której zdobyłem wiedzę w zakresie prawidłowego żywienia, dietoterapii nadmiernej masy ciała oraz dietoterapii chorób, wymagających postępowania dietetycznego.

 

Posiadam niezbędne umiejętności do tworzenia planów żywieniowych, dostosowanych do potrzeb pacjenta. W konsekwencji układam plany dietetyczne, które rozwiązują dolegliwości zdrowotne i przybliżają do osiągania celów.

 

Jestem absolwentem Akademii Treningu Siłowego, dzięki czemu mam szeroką wiedzę w zakresie wpływu aktywności fizycznej na organizm. Potrafię dobrać rodzaj aktywności do potrzeb i możliwości pacjenta. Zawsze uwzględniam indywidualne uwarunkowania, dbając o zdrowie i bezpieczeństwo moich pacjentów!

 

Regularnie uczestniczę w szkoleniach i konferencjach. Nieustannie aktualizuję swoją wiedzę, co skutecznie wykorzystuję w codziennej pracy z pacjentem. Posiadam kwalifikacje do prowadzenia zajęć indywidualnej korekcji gimnastycznej.

 

Jestem również członkiem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków oraz Polskiego Towarzystwa Dietetyki.

W czym mogę Ci pomóc?

 

W pracy dietetyka cenię sobie możliwość bezpośredniego kontaktu z pacjentem oraz czas, który mogę mu poświęcić. Tym samym jestem w stanie tworzyć plany żywieniowe i programy diety specjalistycznej, które są najlepiej dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjenta. W konsekwencji spełniam oczekiwania wszystkich pacjentów, dając im wszystkie narzędzia, które są niezbędnego na drodze do lepszego zdrowia, samopoczucia i sylwetki.

 

Powiedz, w czym mogę Ci pomóc, a znajdę najlepsze rozwiązanie! :)

Zacznij działać!

Bartek Prokop - Dietetyk Kliniczny

 

Miło Cię tutaj widzieć! Cieszę się, że chcesz skorzystać z pomocy wykwalifikowanego dietetyka klinicznego! Od wielu lat zdobywam wykształcenie, doświadczenie oraz wiedzę, aby zapewniać moim pacjentom najlepsze wsparcie dietetyczne, które rozwiązuje ich problemy oraz pozwala realizować ich cele i marzenia.

 

Poznajmy się, a jeśli będziesz gotów, zacznijmy współpracę!

500+

 

zadowolonych podopieczynch w formie

10 tys

 

przeprowadzonych sesji treningowych

10 lat

 

doświadczenia w pracy z klientem

+48 530 380 592

kontakt@sportidieta.pl