kontakt@sportidieta.pl

+48 530 380 592

KONSULTACJA DIETETYCZNA

 

 

Konsultacja dietetyczna to czas, w którym możemy poruszyć każdy temat, związany z żywieniem, suplementacją oraz treningiem. Z uwagą wysłucham Twoich potrzeb, a następnie podpowiem Ci, jakie badania możesz wykonać i jak dopasować najlepszą suplementację.

Konsultacja dietetyczna trwa 60 minut. Po jej zakończeniu otrzymasz – w formie pisemnej – wszystkie zalecenia, które ustaliliśmy podczas rozmowy. Dzięki temu możesz z nich korzystać, kiedy tylko chcesz!

Pomogę Ci wprowadzić zdrowe nawyki żywieniowe. Wspólnie zinterpretujemy Twoje wyniki badań, a następnie dostosuję zalecenia dietetyczne do Twojego stylu życia, stanu zdrowia i potrzeb organizmu.

3

4

Otrzymasz ode mnie konkretne i praktyczne wskazówki żywieniowe, które można od razu wdrożyć do swojego życia. W ten sposób – prosto i skutecznie – zaczniesz swoją dietetyczną przygodę!

Nie wiesz czego dokładnie Ci potrzeba?
Pozwól, że sprawdzimy to razem podczas darmowej konsultacji online!

2

Obliczymy Twoje zapotrzebowanie kaloryczne, a także dobierzemy najlepszą strategię żywieniową, dopasowaną do Twojego stylu życia, aktywności oraz osobistych preferencji.

1

DLACZEGO WARTO?

konsultacja dietetyczna
online lub osobiście
60 min

DARMOWA

KONSULTACJA INDYWIDUALNA

Szacunowy czas konsultacji to około 20 minut

WYBIERAM

CENA:  99 PLN
CENA:  150 PLN

WYBIERAM

+48 530 380 592